Historie

Založení firmy

Činnost firmy byla zahájena 1.2.1991 se zaměřením na stavební práce HSV, tesařskou a zámečnickou stavební výrobu. Postupem času se stabilizoval vývoj a koncem roku 1993 byl stav 20 pracovníku HSV, 8 pracovníků PSV. Na tento počet pracovníků připadali 3 THP. PSV byla rozšířena o klempířské, elektromontážní a instalatérské práce. Souběžně bylo dobudováno zázemí firmy (zámečnická, stolářská a klempířská dílna, sklady, autopark a ostatní technické vybavení firmy na požadovanou standardní úroveň). Část zázemí je využívána formou pronájmů objektů a prostor.

V roce 1993 byla činnost firmy zaštítěna autorizací v oboru pozemních staveb. Rozsah působení v Olomouckém regionu byl postupně rozšířen individuálními zakázkami na území celé republiky, dále v roce 1992-1993 působila i v zahraničí, a to v Berlíně a Ausburgu. Přesto zůstává hlavní prioritou působení v regionu sídla firmy.

Vývoj firmy

Povodně v roce 1997

V roce 1997 došlo při povodních k totálnímu zničení firmy. Zařízení a vybavení bylo prakticky nepoužitelné včetně vytopeného autoparku, sídla firmy, skladů a dílen. Celý vývoj se vrátil na začátek a díky zvolené strategii a stabilnímu působení na trhu se podařilo během dvou let vrátit vše do původní podoby a firma se mohla dále rozvíjet.

V současné době preferujeme stabilní základnu subdodavatelů a obchodních partnerů, čímž se podařilo vytvořit rozsáhlý výrobní potenciál se kterým dokážeme za příznivé ceny a v požadované kvalitě zajistit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

 

Sídlo firmy:
Sládkova 11/225 Olomouc,77900

Fakturační a kontaktní adresa (oficce):
Sládkova 11/225,Olomouc,77900]]

Tel: 603 208 109
E-mail: vladimir@oklestek.cz

IČ: 15507050
DIČ: CZ6403251173

Novinky

Kontaktujte nás,ušijeme Vám dům na míru!

V rámci služeb Vám nabízíme vyprojektování a realizaci domu na míru dle Vašich požadavků na základě těchto kritérií:

  • Požadované dispoziční řešení s ohledem na objem obestavěného prostoru
  • Vzhled a design objektu
  • Použité materiály s ohledem na jejich cenu,případně kvalitu a vlastnosti.
  • Požadovaná konečná cena

Zákazník se aktivně podílí na tvorbě projektu,schvaluje digitální studie včetně vizualizace jednotlivých etap.

 

oklestek_footer1.png